Direktori

talian pantas

09-6685057

prasiswazah

akademik@umt.edu.my

pascasiswazah

gso@umt.edu.my

BTC/BUMT/SIPP

ppak@umt.edu.my

PEJABAT PENGARAH
NUM NAMA JAWATAN TEL (09-668XXXX) EMAIL
1 Prof. Ts. Dr. Noor Maizura Binti Mohamad Noor Pengarah 4505 maizura@umt.edu.my
2 Suzilawati Binti Mat Aziz Setiausaha Pengarah 4159 suzilawati@umt.edu.my
3 Dr. Nur Asma Binti Ariffin Timbalan Pengarah 4128 nurasma@umt.edu.my
4 Wan Abdul Manan Bin Wan Abdullah Timbalan Pendaftar 4242 wam@umt.edu.my
5 Karimi Binti Muda Setiausaha Timbalan Pengarah 5168 karimi@umt.edu.my
6 Pejabat Am 4214 ppak@umt.edu.my
7 Faks 4383
SEKSYEN PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
1 Noor Syazwaney Binti Hashim Penolong Pendaftar (Sambilan) 4826 syazwaney@umt.edu.my
2 Abdul Rahim Bin Hj Uzip @ Othman Penolong Pegawai Tadbir 4855 aimhb@umt.edu.my
3 Che Ku Haslinda Binti Che Ku Teh Pembantu Tadbir (P/O) Kanan 4271 lynda@umt.edu.my
4 Nur Amalina Binti Azman Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan 5057 n.amalina@umt.edu.my
5 Rohana Binti Wahab Pembantu Operasi 5057 rohana@umt.edu.my
SEKSYEN PERANCANGAN, DASAR DAN SENAT
1 Siti Fatimah Binti Abdullah Ketua Penolong Pendaftar 4332 zafis@umt.edu.my
2 Nor Azura Binti Azmi Pembantu Tadbir (P/O) 4214 azura.azmi@umt.edu.my
SEKSYEN PEMBANGUNAN AKADEMIK DAN PDP
1 Asmak Binti Harun Penolong Pendaftar (Kanan) 4394 asmak@umt.edu.my
2 Mohamad Khalies Hami Hamzah Pembantu Tadbir ( P/O) 5102 m.khalies@umt.edu.my
SEKSYEN PENJAMINAN KUALITI
1 Prof. Madya Dr. Mohd Hassan Bin Che Haat Ketua Penjaminan Kualiti 4332 hassan@umt.edu.my
2 Fauzayani Binti Ibrahim Penolong Pendaftar (Kanan) 4281 fauzayani@umt.edu.my
3 Siti Nabilah Binti Omar Pen. Pegawai Tadbir 4927 nabilah.omar@umt.edu.my
4 Robbyiah Binti Mohd Pembantu Tadbir (P/O) 4214 robbyiah@umt.edu.my
5 Dr. Nurul Izzni Binti Kamarulzaman Pembantu Penyedilik (RA) 4214 n/a
6 Siti Aishah Binti Ismail Pembantu Penyedilik (RA) 4214 n/a
SEKSYEN PENGAMBILAN DAN PROMOSI
1 Shaiful Azahari Bin Abd. Manan @ Hassan Penolong Pendaftar (Kanan) 4336 shaiful@umt.edu.my
2 Syukri Bin Mansor Pembantu Tadbir (P/O) (Kanan) 4532 syukrim@umt.edu.my
3 Mohd Shamso Bin Md Rasid Pembantu Tadbir (P/O) 4532 shamso@umt.edu.my
4 Norashikin binti Draman @ Wahab Pembantu Penyelidik (RA) 4532 ckin1812@umt.edu.my
SEKSYEN PEPERIKSAAN DAN PENGIJAZAHAN
1 Napisah Binti Abd Rahman Penolong Pendaftar (Kanan) 4477 napisah@umt.edu.my
2 Zurayah Binti Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) 4925 zurayah@umt.edu,my
3 Nor Ain Mazura Binti Borhan Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan 4925 ain.mazura@umt.edu.my
4 Muhammad Khairuniza Bin Mamat Pembantu Operasi 4292 khairulniza.mamat@umt.edu.mu
SEKSYEN PENJADUALAN, PENDAFTARAN DAN KONVOKESYEN
1 Ros Emi Binti Mohd @ Anan Penolong Pendaftar 4146 emi@umt.edu.my
2 Nurul Syazwani Binti Salim Ketua Pembantu Tadbir (P/O) 4219 nurul@umt.edu.my
3 Norhasimah Binti Hamzah Pembantu Tadbir (P/O) Kanan 4536 shima@umt.edu.my
4 Armardiana Binti Arifin Pembantu Tadbir (P/O) (Kanan) 4536 diana@umt.edu.my
5 Mohd Bazri Bin Budin Pembantu Tadbir ( P/O) 4219 bazri@umt.edu.my
SEKSYEN DATA DAN REKOD
1 Norlaile Binti Hamid Ketua Penolong Pendaftar 4466 norlaile@umt.edu.my
2 Asma Aishah Binti Ismail Pen. Pegawai Tadbir 4874 asmaaishah@umt.edu.my
3 Rosnah Binti Riffin Pembantu Tadbir (P/O) 4536 rosnahrifin@umt.edu.my
SEKSYEN IJAZAH TINGGI
1 Siti Nurdiana Binti Jaafar Penolong Pendaftar 4330 nurdiana.jaafar@umt.edu.my
2 Aizan Binti Ibrahim Pen. Pegawai Tadbir 4393 aizan@umt.edu.my
3 Suzi @ Nadia Binti Jusoh Pembantu Tadbir (P/O) (Kanan) 4335 suziana@umt.edu.my
4 Faridah Binti Jaafar Pembantu Tadbir (P/O) (Kanan) 4335 ida@umt.edu.my
5 Kamizah Binti Ibrahim Pembantu Tadbir (P/O) Kanan 4335 kamizah@umt.edu.my
6 Nur Atira Fazrina Binti Ab Halim Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan 4335 atira.fazrina@umt.edu.my