Direktori Staf

NAMA JAWATAN  TELEFON EMAIL
Wan Abdul Manan Bin Wan Abdullah Pengarah Jabatan Pengurusan Akademik 4242 wam@umt.edu.my
Siti Fatimah Binti Abdullah  Ketua Penolong Pendaftar 4477
zafis@umt.edu.my
Rohazlina Binti Husain Setiausaha Pengarah 4456 rohazlina@umt.edu.my
 Fax No.    09-6684143  
BAHAGIAN KEMASUKAN, SENAT & REKOD PELAJAR 
    SEKSYEN SENAT DAN REKOD PELAJAR
 Abdul Rahim Bin Haji Uzip @ Othman Penolong Pegawai Tadbir 4855 aimhb@umt.edu.my
 Nurul Syazwani Binti Salim Pembantu Tadbir (P/O) 4536 nurul@umt.edu.my
 Nur Hanani Binti Mat Diah Pembantu Tadbir ( P/O) 4335 nurhanani@umt.edu.my
 Dalina Binti Awang Pembantu Awam 4310 dalina@umt.edu.my
SEKSYEN KEMASUKAN DAN PROMOSI
 Mohd Shaiful Azahari bin Sabd Manan @Hassan Penolong Pendaftar 4336 shaiful@umt.edu.my
 Syukri Bin Mansor Pembantu Tadbir ( P/O) 4532 syukrim@umt.edu.my
 Mohd Shamso Bin Md. Rasid Pembantu Tadbir ( P/O) 4532 shamso@umt.edu.my
BAHAGIAN PEPERIKSAAN DAN PENJADUALAN KULIAH DAN KONVOKESYEN 
SEKSYEN PENJADUALAN KULIAH DAN KONVOKESYEN
 Ros Emi binti Mohd@Anan Penolong Pendaftar  4146  emi@umt.edu.my
 Rosnah Binti Rifin Ketua Pembantu Tadbir (P/O) 4219  rosnahrifin@umt.edu.my
 Mohd Bazri Bin Budin Pembantu Tadbir (P/O) 4219  bazri@umt.edu.my
 Suliana Binti Mohamad Pembantu Tadbir (P/O) 4536  suliana@umt.edu.my
SEKSYEN PEPERIKSAAN DAN PENGIJAZAHAN
 Napisah Binti Abd Rahman Penolong Pendaftar Kanan 4369 napisah@umt.edu.my
 Zurayah Binti Abdullah Pembantu Tadbir P/O 4925 zurayah@umt.edu.my
 Hafiza Binti Sidek Pembantu Tadbir P/O 4925 hafiza.sidek@umt.edu.my

 

©2017 2017 — Updated: October 14, 2018 — Total visits: 18,618 — On-line: 0