Direktori Staf

NAMA JAWATAN  TELEFON EMAIL
Wan Abdul Manan Bin Wan Abdullah Pengarah Jabatan Pengurusan Akademik 4242 wam@umt.edu.my
Rohazlina Binti Husain Setiausaha Pengarah 4456 rohazlina@umt.edu.my
 Fax No.    09-6684143  
BAHAGIAN KEMASUKAN, SENAT & REKOD PELAJAR 
    SEKSYEN SENAT DAN REKOD PELAJAR
Siti Fatimah Binti Abdullah Ketua Penolong Pendaftar  4477  zafis@umt.edu.my
Abdul Rahim Bin Haji Uzip @ Othman Penolong Pegawai Tadbir 4855 aimhb@umt.edu.my
Rosnah Binti Rifin Pembantu Tadbir (P/O) 4536 rosnahrifin@umt.edu.my
Nur Hanani Binti Mat Diah Pembantu Tadbir ( P/O) 4335 nurhanani@umt.edu.my
Dalina Binti Awang Pembantu Awam 4310 dalina@umt.edu.my
SEKSYEN KEMASUKAN DAN PROMOSI
Ahmad Nazri Bin Abdullah Penolong Pendaftar 4336 a.nazri@umt.edu.my
Syukri Bin Mansor Pembantu Tadbir ( P/O) 4532 syukrim@umt.edu.my
Mohd Shamso Bin Md. Rasid Pembantu Tadbir ( P/O) 4532 shamso@umt.edu.my
BAHAGIAN PEPERIKSAAN DAN PENJADUALAN KULIAH DAN KONVOKESYEN 
SEKSYEN PENJADUALAN KULIAH DAN KONVOKESYEN
 Asmak Binti Harun  Penolong Pendaftar Kanan 4394   asmak@umt.edu.my
 Nurul Syazwani Binti Salim  Ketua Pembantu Tadbir (P/O) 4219  nurul@umt.edu.my
 Mohd Bazri Bin Budin  Pembantu Tadbir (P/O) 4219  bazri@umt.edu.my
Suliana Binti Mohamad Pembantu Tadbir (P/O) 4536 suliana@umt.edu.my
SEKSYEN PEPERIKSAAN DAN PENGIJAZAHAN
Napisah Binti Abd Rahman Penolong Pendaftar Kanan 4369 napisah@umt.edu.my
Zurayah Binti Abdullah Pembantu Tadbir P/O 4925 zurayah@umt.edu.my
Hafiza Binti Sidek Pembantu Tadbir P/O 4925 hafiza.sidek@umt.edu.my
©2017 2017 — Updated: October 12, 2017 — Total visits: 2,638 — On-line: 0